БЕЗКОШТОВНІ ЕКСКУРСІЇ ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ ДНІПРА

Що найбільш потребують люди старшого віку? Захисту і уваги. Усвідомлення, що вони є повноправними членами суспільства, які беруть активну участь у житті громади. Саме для таких людей розробляються спеціальні ініціативи і програми від владних інституцій, щоби залучити усі верстви громадян до повноцінного життя в соціумі.

Так, 15 вересня для слухачів «Університету третього віку» було організовано екскурсію до Музею історії Дніпра. Це був пілотний захід спеціальної програми соціального проєкту з вивчення історії міста. Планується, що з жовтня такі цікаві екскурсії спеціалісти музею проходитимуть два-три рази на тиждень.

Вікторія Дерець, спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР, наголосила, що для для учасників «Університету третього віку» такі заходи безкоштовні:

«Зараз тут на екскурсії більше десятка учасників. Наші групи формуються згідно з умовами карантинних обмежень і профілактичних заходів . Якщо говорити про «Університет третього віку», то тут чимало культурних програм. Ми організовуємо і  пропонуємо нашим слухачам відвідувати філармонію, театри тощо. Наші люди дуже хотіли познайомитися ближче з історією саме Дніпра, тож ми пішли назустріч побажанням і організували такі екскурсії», – повідомила журналістам Вікторя Дерець.

Марія Грушко, пенсіонерка, ділиться враженнями від екскурсії:

«Люблю історію ще з дитинства. Тому я тут.  Фахова розповідь, жива розмова, несподівані  експозиції – все це привертає увагу і  змушує визнати, що у нас чудова історія міста».

 

Організатори повідомляють, що бажаючи вступити до «Університету третього віку» можуть звернутися до офісу за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б. При собі треба  мати паспорт і пенсійне посвідчення або зателефонувати: (056) 778-03-44. 

Піклування за людьми старшого віку, повага до них за їхню працю, захист від проблем сьогодення, допомога в організації їхнього дозвілля – це чітки пріоритети, які мають в «Університеті третього віку».

Віра Максимова, Вісник Української Справи.