До Дня Народження Івана Котляревського в Дніпрі відбудеться засідання Літературного Клубу «СвітоГЛЯД»

В соцмережах з’явився анонс літературного заходу, який відбудеться на честь уродин видатного письменника України Івана Петровича Котляревського. Такі культурні події високого гатунку є доволі поодинокими в Дніпрі, тож сподіваємось, що це лише початок тривалого просвітницько-літературного проєкту творчого тандему місцевої “Просвіти” і Клубу “СвітоГЛЯД”.

“Засідання Літературного Клубу «СвітоГЛЯД» присвячене Дню Народження видатного українського письменника Івана Петровича Котляревського.

Січеславська «Просвіта» запрошує відвідати 9 вересня наш Літературний Клуб , де відбудеться відкриття нового циклу зустрічей на тему української літератури і видатних літературних постатей України.

Афіша засідіння літературного клубу

Тема засідання  «З мечем в руці» («Коли чого в руках не маєш, То не хвалися, що твоє; Що буде, ти того не знаєщ, Утратиш, може, і своє.») обіцяє цікаву і незвичну розповідь про Івана Котляревського з огляду його життєпису і особливостей творчості в контексті символів українського козацтва та національного театру.

«Енеїда» і «Наталка-Полтавка» під кутом зору дослідників ХХІ століття.

Організатори засідання пропонують відвідувачам дотриматися кодексу одягу на цей вечір: українська вишиванка або військовий однострій. Котляревський шанував, як військовий мундир, так і національний одяг. Це буде спільний подарунок дніпрян до його уродин.

Не чекайте академічної лекції – вас запрошують до пригодницької подорожі сторінками творів і роками життя письменника.

Клуб готує просвітницькі несподіванки і літературні сюрпризи”.

Запрошуємо дніпрян до “Просвіти”.