НТУ “Дніпровська Політехніка” та Дніпровська обласна організація Національної спілки письменників України підписали Договір про співпрацю

Про це повідомив пан Фідель Сухоніс – Голова в Дніпропетровська обласна організація НСПУ:
 
“Люблю бувати у стінах НТУ “Дніпровська політехніка” – Dnipro University of Technology ще з тих часів, коли це був Національний гірничий університет. Адже саме «гірники» під проводом свого неперевершеного гетьмана Геннадія Півняка стали одними з перших в регіоні , хто не на словах, а на ділі почали впроваджувати гуманітаризацію вищої освіти. Ми видавали спільно «Бористен», ми робили чимало гарних проектів, спрямованих на добро України. Зрештою, ми просто були добрими приятелями ці три десятки років. І мені надзвичайно приємно, що нині, на форумі гірників України, модератор заходу проректор Олександр Шашенко згадав про це добрим словом.
Але сьогодні все ж таки особливий день . Адже разом з першим проректором НТУ «Дніпровська політехніка» Артем Павличенко мав за честь підписати договір про співпрацю поміж Дніпропетровською обласною організацією НСПУ та цим поважним вишем. Хтось може вважати цю подію формальністю. Позаяк чимало корисного у духовній сфері було зроблено гуртом без жодних юридичних зобов’язань. Однак переконаний, що цей крок надасть ще більшого імпульсу для добрих справ на благо наших спільних ідеалів.

І наостанок – маленький ліричний відступ. На високому зібранні промовляв почесний ректор НТУ «Дніпровська політехніка», академік НАН України Геннадій Півняк. У свої юнацькі роки він говорив як правдивий трибун: впевнено, артистично, логічно, з почуттям оптимізму та віри у завтрашній день. І спало у ті хвилини мені на думку, що , напевно, небезпідставно багато років поспіль стверджував Геннадій Григорович про особливу ауру у стінах його alma mater, яка надає присутнім наснагу, силу і довгі літа.”