Січеславська Просвіта лагодить дах коштом добродіїв-благодійників

Сергій Тютюнник – Голова Дніпровської міської «Просвіти» 8 листопада 2021 р.

Дуже раді вам повідомити, що локальний ремонт даху Січеславської «Просвіти», який тривав три доби успішно завершено!

Звісно, що остаточно роботи бути приймати і повністю оцінить якість будівельних робіт її величність осінь зі своїми погодними контролерами, але вже зараз ми можемо говорити про те, що РАЗОМ ми це зробили! Коли розпочинали думали-гадали чи вийде, але з вашою допомогою, звісно, ВСЕ вийшло!

Нам дуже приємно, що допомагали нам фінансово люди з усієї України: Київ, Тернопіль, Полтава, Новомосковськ, Кривий Ріг, Львів… Звісно, низький уклін дніпрянам – без вас нічого б не вийшло! Ще раз дуже усім дякуємо – ми знову показали, що Просвіта є тією організацією, яка гуртує українців на добрі справи!

Ось імена, в абетковому порядку, наших добродіїв-благодійників (кого вдалося ідентифікувати), які зробили корисну справу:

Анатолій Дідоренко

Борис Ковтонюк

Валентина Полонська

Василь Чабанов

Віра Олійник

Віталій Пік

Володимир Свиридюк

ГО “ІНСОЦ”

Єгор Гуськов

Іван Дремлюга

Людмила Пасько

Максим Ганістрат

Максим Дорофєєв

Назар Затишняк

Олег Василенко

Олександр Дзюбенко

Олександр Лобач (виконував інженерно-будівельний супровід у якості виконроба безкоштовно)

Олена Михлик

Ольга Козак

Петро Маковський

Сергій Карноза

Сергій Тютюнник

Тетяна Кирпичова

Юлія Шевченко

І вже зараз ми можемо заявити і оголосити, що не дивлячись на дощ чи ще якісь погодні витребеньки захід 9 листопада до Дня української писемності та мови відбудеться в поремонтованій (!) будівлі Просвіти згідного плану нашої роботи! Початок о 18.00.

Дякуємо, українці! Працюємо на Україну!

Щоденна наша діяльність мало нагадує звичайну роботу а більше бойові дії. Як і на війні, нам потрібна постійна підтримка з тилу.

Курси української мови, програмування, малювання, український дитячий простір, тематичні лекції та покази, функціонування відкритого публічного простору та багато разових акцій як би ми того не хотіли, вимагають не тільки наших фізичних зусиль а й матеріальних затрат.

Тому, просимо підтримати нас уже сьогодні, підписавшись на щомісячний посильний платіж і ми запевняємо, що кожна довірена нам гривня обернеться цвяхом в домовину російського світу в Україні.

Підтримати нас!