Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Дніпрі

Учні 54 школи Дніпра за допомогою педагогів провели захід вшанування Героїв Небесної Сотні. У якості запрошених були учасники Майдану.

Максим Дорофєєв:

“Сьогодні разом з друзями відвідали чудовий патріотичний захід по вшануванню Героїв Небесної Сотні в школі №54, що в Дніпрі. Чудові, глибокі діти дуже щиро підготували офіційну програму, де були пісні, вірші, спогади про Героїв Небесної Сотні. Український славень співали разом, як і завмерли також разом під час болючої хвилини мовчання…

Мав за честь виступити перед учнями старших класів і трішки розповісти про події 18-20 лютого 2014 р. Знов можливо дещо емоційно, але инакше щось не виходить. Згадав Героїв і запевнив нашу молодь, що нічого не дарма – ані Майдан, ані життя людей, що віддали її заради України. Наша боротьба за Українську Державу триває! Наприкінці, оперативно створили раптівку, де діти підняли три пальці догори, що символізує наш український герб Тризуб і також разом гучно на весь актовий зал гримнули: Слава Україні! Героям Слава! Дякую організаторам за такий захід і за запрошення на нього….”

Тетяна Косяченко:

“Дякую за запрошення, приємно бути корисною молодому поколінню. Чудово, що є такі батьки та педагоги, які виховують дітей свідомими обізнаними громадянами. З такою молоддю в України є майбутнє, і воно обов’язково буде щасливим.”

Вісник Української Справи висловлює подяку Ганна Счасна-Гарус!

Підготував Сергій Тютюнник, Січеславська Просвіта.